ROBOTY ZIEMNE, WYKOPY
TRANSPORT I SPRZEDAŻ KRUSZYW
WYBURZENIA, ROZBIÓRKI BUDYNKÓW
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

NORDBUD
ul. Karola Borchardta 57, 76-200 Słupsk

O firmie Baza sprzętu Tynki i posadzki Nieruchomości Kontakt
Tynki gipsowe maszynowe
Tynki gipsowe spełniają w całości stawiane wymagania współczesnego budownictwa. Są wykonywane w technologii jednowarstwowej. Tworzą estetyczne powierzchnie i umożliwiają indywidualne ich wykończenie. Charakteryzują się niską przewodnością cieplną, a dzięki dobrej izolacji ograniczają straty energii. Tynki gipsowe szybko wysychają, w zależności od warunków wilgotności proces schnięcia trwa od 4 do 14 dni.

Stosując tynki gipsowe można uzyskać idealnie gładkie, równe i estetycznie powierzchnie. Po zagruntowaniu tynków można je od razu malować, tapetować lub układać na nich płytki ceramiczne. Posiadają PH zbliżone do skóry człowieka. Ze względu na korzystny rachunek ekonomiczny, bardzo krótki czas wykonania i estetykę powierzchni, obecnie tynki gipsowe są powszechnie stosowane.

Cena

Wykonanie jednego metra kwadratowego tynku kosztuje od 12,00 złotych netto (robocizna). Natomiast wykonanie tynku wraz z materiałem kosztuje minimum 22,00 złote netto, w zależności od tego jak mocno krzywe są mury.

Pracujemy wyłącznie materiałem firmy KNAUF

 

 

Posadzki, podłoża betonowe
Wykonywane przez nas podłoża betonowe stanowią idealną powierzchnię przeznaczoną do wykończenia płytkami podłogowymi, panelami oraz innymi wykładzinami. Jakość wykonania posadzek charakteryzuje się dużą dokładnością. Mechaniczne zacieranie gwarantuje uzyskanie dużej gładkości, a po wyschnięciu posadzki nie pylą się. Wykonanie podłoży w domku jednorodzinnym średniej wielkości trwa jeden dzień.

Cena

Wykonanie jednego metra kwadratowego podłoży betonowych kosztuje od 15,00 złotych netto (robocizna), natomiast z materiałem (piasek+cement) 29,00 do 32,00 zł przy założeniu, że średnia grubość warstwy betonu nie przekroczy wartości 6,00 cm.
© Infocity